AM CAR SP. Z O.O. 83-330 Pępowo ul. Gdańska 99
AUTO CZĘŚCI: tel.698 191 034 tel.514 390 387 tel.666 852 193 POMOC DROGOWA: tel.666 852 193

Pomoc drogowa

Holowanie aut w każdej sytuacji

Firma jest w posiadaniu specjalistycznego sprzętu umożliwiającego transport maszyn niezależnie od warunków atmosferycznych. Mogą być to auta po wypadku, niesprawne, niezarejestrowane, przeznaczone na złom. AM CAR szybko dostosuje się do Twojej sytuacji na drodze: wyciągnie auto z rowu czy wypchnie z błota w trakcie niesprzyjającej pogody.

Bezpieczne holowanie pojazdu we wskazane przez Klienta miejsce

Funkcją lawety jest również transport samochodu do autoryzowanego serwisu lub warsztatu wyznaczonego przez Klienta, zapobiegając w trakcie przewozu dalszym szkodom (np. otarcia, odkształcenia karoserii) powstającym w wyniku pozostałych działań transportowych. Nasze pojazdy są poddawane wnikliwym, regularnym przeglądom, co zagwarantuje każdemu Klientowi bezpieczeństwo transportu własnego auta i wygodną podróż.

Oferta Na Trasie

Nasi pracownicy bezpośrednio dowiozą potrzebującemu paliwo na drodze, a także spuszczą z baku źle dobrane paliwo. Dodatkowo oferujemy pomoc w awaryjnym otwarciu auta oraz rozłączeniu alarmu samochodowego w razie nagłego wypadku. Nie jest problemem wymiana koła na trasie w przypadku złapania gumy czy naładowanie wyczerpanego akumulatora. Naszym zadaniem jest świadczenie kompleksowej opieki nad Twoim autem.

Szybki kontakt:

698 191 034

514 390 387

666 852 193

Podsumowując, Na Trasie znajduje się:

Doradztwo i pomoc partnerów

Klientowi gwarantowana jest profesjonalna telefoniczna i elektroniczna pomoc doradcy drogowego w każdej sytuacji. AM CAR jest w posiadaniu firmowego parkingu dostępnego dla Klientów, na który wykwalifikowani pracownicy odholują niesprawne auto, wykonując jednocześnie kosztorys zalecanych prac. Firma jest również we współpracy z zakładami mechanicznymi i blacharsko-lakierniczymi. Co za tym idzie - nowoczesne zaplecze techniczne AM CAR oraz jej partnerów zagwarantuje Klientom wszelką autopomoc, zależnie od potrzeb.