AM CAR SP. Z O.O. 83-330 Pępowo ul. Gdańska 99
AUTO CZĘŚCI: tel.698 191 034 tel.514 390 387 tel.666 852 193 POMOC DROGOWA: tel.666 852 193

Części samochodowe

Szeroki wybór części samochodowych

AM CAR może stać się Twoim partnerem na rynku samochodowym wtedy, gdy Twoje auto najbardziej tego potrzebuje. Firma jest dilerem części samochodowych wszelkich popularnych marek samochodów, jak BMW, Ford, Mercedes, Volkswagen i innych. Bogata oferta sklepu na Allegro obejmuje setki części niezbędnych do poprawnego funkcjonowania większości znanych marek samochodów.

Sprzedaż na Allegro

Każdy Klient znajdzie w ofercie sklepu obszerny zbiór zamiennych części samochodowych najwyższej jakości, jak i akcesoriów do pojazdów. Zakres wciąż ulega rozszerzeniu i z czasem na wyposażeniu sklepu pojawi się coraz więcej produktów. Jakość sprzedawanych produktów zamiennych, autoczęści zawsze idzie w parze z zadowoleniem Klienta oraz przystępną ceną.

Należy pamiętać, że kupując produkty poprzez portal aukcyjny Allegro, Twoje zamówienie jest dodatkowo chronione poprzez Program Ochrony Kupujących Allegro. Dzięki temu Klient może być pewien, że otrzyma towar, za który zapłacił, a dokonana transakcja jest dodatkowo chroniona.

Zamawianie produktu

Zadzwoń do AM CAR, jeśli podana na temat przedmiotu informacja jest według Ciebie niepełna, bądź gdy chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania sprzedaży przez Internet. Klient może być pewien, że dostanie zamówiony towar odpowiednio zabezpieczony, sprawny i gotowy do użytku. Zatem nie ważne, czy jesteś pasjonatem, czy początkującym klientem, możesz być pewny, że w ofercie na Allegro znajdziesz części, których potrzebujesz.